Otevírací doba

Pondělí | zavřeno
Út - So | 17.00 - 23.00
Neděle | zavřeno
774 447 336

Restaurace Zlatý kohout se specializuje výhradně na prvotřídní a vždy čerstvé suroviny. Naším záměrem je ráno nakoupit a přes den prodat.

Můžete se těšit na tradiční speciality, jakými jsou třeba kohout na víně podle původního francouzského receptu, pečená krůtí játra nebo domácí paštika ve slanině s pistáciemi. Kromě večerních specialit nabízíme snídaňový bufet. To vše nejen pro hotelové hosty – všichni jste u nás vítáni, bez ohledu na vyznání nebo zemi původu!

Snídaně
Snídaně

Krásné ráno

Pro hotelové hosty i pro Vás, kteří ubytováni nejste, nabízíme bohaté snídaně formou bufetu. Naleznete zde čerstvé ovoce a zeleninu, šunky, sýry, med od místních včelařů, müsli, kukuřičné lupínky, několik druhů jogurtu. Z teplých snídaní nabídneme míchaná vajíčka, párečky a klobásy, praženou slaninu nebo třeba omeletu, kterou Vám podle vašich představ připravíme na přání. Osobně si můžete připravit i čerstvý fresh juice z ovoce a zeleniny. Výběr kávy a čajů, různé druhy ovocných šťáv i sklenka sektu samozřejmostí.


                                       BUSINESS BREAKFAST  199 Kč

pondělí - pátek  6.30 - 10.00
sobota - neděle  7.30 - 11.00

Večeře
Večeře

Pohodový večer

Prostor restaurace Zlatý kohout vybízí k posezení při večeři právě u nás. Večerní menu jsme nazvali „stálé-nestálé“: držíme se konceptu čerstvé suroviny ráno koupit a přes den prodat – proto se naše menu mění podle sezóny a zvyklostí, vždy se však řídí především čerstvostí surovin. Podporujeme místní dodavatele – pěstitele a chovatele – a dáváme přednost nákupům u nich. Pro delší či slavnostnější posezení se informujte o našich vícechodových degustačních menu. Ta lze spojit i s degustací našich vín, která pochází jak z Čech a Moravy, tak i ze zahraničí.

úterý - sobota   17.00 - 23.00
pondělí a neděle  zavřeno

Poslední objednávky pokrmů přijímáme 1 hodinu před aktuální zavírací dobou.

 

VEČERNÍ MENU

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...