logo decoteam mCzech Deco Team

Základní myšlenkou Czech Deco Teamu je uvědomění si, že každá budova se skládá z velkého množství výrobků, které jsou dodávány samostatně různými specializovanými firmami. Je přitom velkou chybou, že se tyto firmy vzájemně neznají, nepodporují se a navíc vynakládají nemalé finanční investice s cílem dostat se do stejného prostoru. Czech Deco Team sjednotil nejen významné české výrobce a dodavatele, ale propojil je i s desítkami architektů, pro které se stal partnerem pro realizace interiérů staveb a zdrojem zakázek. Každý klient jakékoliv společnosti firem Czech Deco Teamu tak nyní získává přístup k prakticky všem druhům výrobků a služeb. Naším cílem je Vaše krásné a funkční bydlení. Jsme tým profesionálů, kteří Váš projekt vymyslí a zajistí od A do Z 

 www.czechdecoteam.cz

 

Amadeonovynovy

AMADEO

"Každá podlaha je pěkná, ale krásná je pouze ta, která je kvalitně položená."

Jsme podlahové studio s dlouholetými zkušenostmi a osobním přístupem ke každému zákazníkovi. Naše společnost Amadeo Holding s.r.o. působí na trhu již od roku 1994. S pokládkou a prodejem podlahových krytin máme dlouholeté zkušenosti a naše služby se snažíme stále vylepšovat. Nabízíme podlahy různých typů a rozmanitých barev. Vyberete si například podlahy dřevěné, dýhované, vinylové, laminátové, korkové, PVC, koberce od základních až například po ručně tkané, ale v nabídce máme i designové stěrky v krásných barvách (například i perleťové) a povrchových úpravách.

 www.amadeopodlahy.cz

 

Sikonovy

SIKO KOUPELNY

Společnost SIKO KOUPELNY vznikla v roce 1991 jako ryze česká soukromá firma, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního vybavení koupelen a nově také kuchyní. V současnosti je v oboru vybavení koupelen největší specializovanou sítí prodejen působící v 38 pobočkách po celé ČR, s největším koupelnových centrem v Čechách – v Praze na Zličíně. Díky svému širokému sortimentu, komfortním vzorovým prodejnám, zákaznickému servisu a službám platí slogan: „Péče, kterou si zasloužíte“.

www.siko.cz

 

Ota Votočeknovy

OTA VOTOČEK

Firma Ota Votoček byla založena panem Otou Votočkem v roce 2000 a od zahájení svojí činnosti se věnuje výhradně realizaci dřevěných podlah na profesionální úrovni. Máme pracovníky kteří se v oboru dřevěných podlah pohybují již 20 let. V naší firmě se setkáte s ryze individuálním přístupem nejen v komunikaci se zákazníky, ale i v řemeslném zpracování a kvalitě práce. Od roku 2008 také působíme jako výhradní a oficiální zastoupení rakouské firmy Mafi. Tyto podlahy jsou originální především svým vzhledem, dokonalostí zpracování a ekologickou povrchovou úpravou. Vedle zdokonalování ekologického zpracování dřeva Mafi nadšeně vytváří trendy v oblasti přírodního bydlení. To je vyjádřeno v podnikovém sloganu: „Walk on art“

www.votocek.com

 

Fortel Designnovy

FORTEL DESIGN

FORTEL DESIGN - Stone & Mosaic, firma s dlouhou tradicí na českém trhu, nabízí nejširší nabídku v sortimentu kamenných obkladů, dlažeb, mozaik a realizací spojených s kamenem. Cílem naší společnosti je uspokojit široké spektrum i těch nejnáročnějších zákazníků, vysokou kvalitou nabízených výrobků, individuálním přístupem a spolehlivými službami. Z toho vyplývá, že klademe velký důraz na spokojenost našich zákazníků. Na showroomu o rozloze 900 m2 nabízíme výběr z více jak 120 druhů přírodních kamenů. Unikátní je skladba, kdy každý kámen zaujímá plochu okolo 6 m2. Klient si tak umí představit, jak bude vypadat jeho vybraný kámen přímo v ploše.

www.mozaiky.eu
 

Styltexnovy
STYLTEX

Jsme rodinná firma s 20 letou tradicí. Jako nejvýznamnější dovozce záclon a dekoračních materiálů v ČR zásobujeme rozsáhlou síť velkoobchodních odběratelů. Vlastníme i několik týmů profesionálních designérek a techniků, kteří jsou schopni navrhnout a zrealizovat interiérové stínění po celé republice. Veškeré zakázky zpracováváme v našich dílnách, kde jsme schopni ušít dekorace jak pro nejnáročnější klienty, tak pro významné řetězce v ČR. Můžete nás navštívit v designovém studiu v Praze. Jsme zakládajícím členem sdružení Czech Deco Team.

www.styltex.cz

 

lenzalogowebLENZA

Společnost LENZA rozvíjí svoji podnikatelskou činnost v malebné krajině NP Podyjí na okraji obce Hnanice. Od roku 1998 se začala zabývat výrobou a prodejem kancelářského nábytku a postupně rozšířila svůj sortiment i o nábytek pro hotely, penziony a domácnosti.

Náš nábytek sevyrábí z laminované dřevotřísky, z MDF desek, dýhy a lakované dýhy. Kromě sériové výroby nabízíme klientům rovněž výrobu atypických prvků na míru, 3D vizualizaci a konzultace interiérového odborníka, dopravu a montáž nábytku na místě. Kvalitní zpracování, moderní design a dostupná cena nám zajišťují přízeň širokého spektra zákazníků v České republice i v zahraničí

     www.lenza.cz

 

Trevira

TREVIRA GmbH

Trevira GmbH, Germany, je výrobce permanentně těžce vznětlivých polyesterových vláken a přízí pro atraktivní, high-end smluvní textilie pod světově známou značkou Trevira CS. Značka Trevira byla zavedena roku 1956. Inherentní samozhášivé vlastnosti poskytují trvalou bezpečnost, která nemůže být snížena ani používáním, ani praním či stárnutím. Pod značkou Trevira CS jsou tyto látky používány pro smluvní textilie pro záclony, závěsy, potahové látky a komponenty pro lůžkoviny. 

www.trevira.com

 

VesperanovyVESPERA

Vespera® - zakázkový čalouněný nábytek a interiér prémiové kvality a designu. Vespera® vyrábí čalouněný nábytek a čalouněné interiéry. Filozofie značky je postavena na vysoké přizpůsobivosti výrobku požadavkům zákazníka za pomoci architekta. Schopnost upravit sedací nábytek a dosáhnout tak originálního řešení, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky, je zde základem. Samozřejmostí je i výroba podle dodaného návrhu na zakázku. Naše možnosti však pouhou výrobou sedacího nábytku nekončí. Nabízíme i kompletní dodávky čalouněných prvků do interiérů, obklady, postele a další čalouněné výrobky a zabudované prvky. Variabilita služeb dle přání zákazníků, jsou charakteristickým znakem a předností značky Vespera®.

www.vespera.cz

 

HCS Deconovy

HCS deco

„Vytvořte si svůj svět“. Firma HCS deco je dceřinou společností německé firmy Konrad Hornschuch GmbH, předního výrobce samolepicích fólií a dalších dekorativních produktů, která na českém trhu působí od roku 1992

Součástí nabídky firmy HCS deco je kromě výrobků mateřské firmy rozsáhlý sortiment tapet, včetně veškerých doplňkových výrobků pro tapetování. Ucelená nabídka všech typů a druhů tapet umožňuje realizovat dekoraci stěn ve všech typech interiérů, včetně veřejných objektů, např. hotely, restaurace apod. Určeno i pro nejnáročnější zákazníky a luxusní objekty.

www.hcsdeco.cz

 

skanixnovy

SKANIX

Realizujeme Vaše nápady, které uvidíte v široké škále materiálů na stěnách v podobě tapet, obrazů, hodin, vertikál, rolet, Japonských stěn, ale i na podlaze jako designové lino nebo koberec. Naše činnost má široké využití v interiérovém designu a doplňcích. Specializujeme se na výrobu a tisk 3D. Pro běžnou reklamní činnost nabízíme digitální tisk na širokou škálu materiálů, označení firem, výstavních a prodejních stánků i firemních recepcí a to vše s kompletním servisem od grafického návrhu po instalaci v místě realizace. Jsme specialisté na trojrozměrnou reklamu a technický design s vlastní výrobou.  V této oblasti aktivně pracujeme více jak 20 let. S našimi znalostmi a zkušenostmi nabízíme netradiční a moderní řešení směřující k vylepšení interiéru i exteriéru Vaší firmy.

www.skanix.cz

 

Ledkonovy

LEDKO

Zlepšování života pomocí světla. Svítidla Králův Dvůr a.s. byla založena v roce 2010. Společnost je sice velmi mladá, ale většina současných zaměstnanců stála v devadesátých letech u zahájení prodeje a distribuce svítidel firmy Massive v České republice. Využili jsme tedy zkušeností a praxe a stali jsme se partnerem Philips Česká republika. Jsme tedy výhradní distributor dekorativního osvětlení pro domácnost společnosti Philips v České republice. Naše společnost sídlí v Králově Dvoře u Berouna, kde máme vlastní logistické centrum s administrativním zázemím. Nedávno naše společnost přišla s unikátním řešením prodeje osvětlení. V červnu jsme otevřeli nový showroom LEDKO s výstavní plochou 2.000 m² bez jediného neúsporného svítidla. LEDKO je navrženo tak, aby zákazníkům pomohlo a ulehčilo rozhodování při výběru osvětlení do domácnosti.

www.ledko.cz

 

SapeliinovySAPELI

Sapeli - věřím českým dveřím. Od dob první republiky je pro vás vyrábíme s péčí a láskou skutečných odborníků. S dveřmi Sapeli vstoupí do vaší domácnosti dnes tak často postrádaný duch fortelnosti a zlatých českých rukou. U nás v SAPELI věříme, že český zákazník ocení kvalitní dveře od ryze české rodinné firmy, jejíž kořeny sahají až do dob první republiky. Zárukou vaší spokojenosti je naše značka, která je i v rámci celé Evropy unikátní svou kontinuitou a předávání z generace na generaci. Díky tvrdé práci jsme dnes jedničkou na českém trhu s dveřmi. Pokud hledáte nejlevnější dveře na trhu, u nás je nenajdete. Všechny naše dveře vyrábíme na zakázku pro konkrétního zákazníka a jsme tak největší zakázkovou výrobou dveří v Čechách. Milujeme výzvy a nové impulzy – vyberte si dveře z naší standardní nabídky, nebo si vymyslete vlastní a my vám je vyrobíme. 

www.sapeli.cz

 

Orac decornovy

ORAC DECOR

Design interiérů je hluboko v našem srdci. Více než 40 let vyvíjíme a vyrábíme s ohromným nadšením zdobné dokončovací prvky pro Váš interiér. Nemusíme tedy vysvětlovat, že tato vášeň pro všechno krásné je přímo v našich genech, protože i po všech těch letech je belgická společnost ORAC nv/sa stále rodinným podnikem. V naší nabídce najdete stropní lišty, lemovací lišty, profily pro nepřímé osvětlení, designové dveřní obložení, ohebné lišty či dekorativní prvky jako rozety, sloupy niky.

www.oracdecor.com

 

Matrace Unarnovy

Matrace UNAR

Čas věnovaný spánku nám zabere asi 1/3 života. Z tohoto důvodu neponecháváme náhodě žádný detail při navrhování, realizaci a zhotovení matrací značky UNAR. Každá volba, každé vybrané řešení, každý použitý materiál reprezentuje filozofii, kterou může zaručit pouze poctivá firma s dlouholetou tradicí. Vybírejte z široké škály našich novinek, inovovaných stálic a osvědčených produktů z nabídky matrací, roštů a doplňků.

www.matrace-unar.cz

 

IntexnovyINTEX v.d.

Lidové truhlářské družstvo bylo založeno sloučením několika truhlářů po druhé světové válce. V roce 1990 bylo transformováno na firmu INTEX v.d. Hlavní náplní se stala zakázková výroba vysoce kvalitního dřevěného, čalouněného i kovového nábytku. Od počátku 90.let výrobní komplex prochází neustálou modernizací s cílem umožnit klientům co největší volnost při návrhu. 

www.intexledec.cz

 

Kone_logoKONE

Více jak 100 let zkušeností dělá ze společnosti KONE zkušeného a důvěryhodného partnera pro vás a vaší budovu. Jsme jedni z globálních lídrů v oblasti výtahů a eskalátorů. Už v roce 1910, kdy byla společnost založena, jsme se zavázali k porozumění potřeb našich zákazníků. Nabízíme eko-efektivní a inovativní řešení pro výtahy, eskalátory a automatické dveře. Naším cílem je zajistit ten nejlepší People Flow® zážitek díky vyvíjení a dodávání řešení, která lidem umožňují se po budově pohybovat plynule, bezpečně, pohodlně a bez zbytečného čekání.

www.kone.cz

 

koberce-breno-logo_0BRENO

Síť specializovaných prodejen BRENO nabízí kompletní sortiment podlahových krytin - metrové koberce bytové, zátěžové, nebo vlněné v široké škále barev, vzorů a materiálů. Připraveny jsou originální a luxusní kusové koberce v klasických i moderních vzorech. Nepřeberná je i nabídka PVC v nových designech dokonale imitujících dřevo nebo dlažby. Doplňkovým programem je bytový sortiment a garnýže. Koberce BRENO zajišťuje pro zákazníky profesionální a komplexní služby. Samozřejmostí je kvalifikované poradenství, rozvoz a pokládka, případně úprava podlahové krytiny.

www.breno.cz
 

steno_logonovySTENO

Firma Steno CZ se specializuje na instalatérské zboží, sanitu a nově také zahradní doplňky. Od samého počátku se firma STENO CZ snaží reagovat na přání svých zákazníků, proto je sortiment dodávaného zboží neustále rozšiřován a inovován dle současných technických požadavků a designových trendů. Protože je spokojenost zákazníka prioritou, je věnována velká péče profesnímu rozvoji všech pracovníků a zlepšování pracovního prostředí. 

www.steno.cz

 

butterflynovyButterfly

V roce 2015 byla firma Butterfly Trading s.r.o. rozdělena na tři samostatné společnosti, kde se každá z nich zaměřuje na určitý okruh zákazníků. Společnost Butterfly Servis s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní činnost. Svým klientům nabízí pomoc při výběru materiálu, zakázkovou výrobu dle přání zákazníka i dodávku objednaného zboží. Společnosti Butterfly KC s.r.o. a Butterfly building s.r.o. se zabývají veškerým sortimentem obkladů, dlažeb a sanitární keramiky pro vybavení koupelen, soukromých bytových jednotek, hotelů, restaurací, obchodních center, bazénů a jiných veřejných prostor.
www.butterfly.cz

 

 

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...