418 - 1

418 | #UAXdesign

Prasečí obrazovka, tabule nad čelem postele s čárkami o počtu orgasmů, nápisy na zdech i na oknech? Značka UAX! je hravá. A designový pokoj 418 je toho důkazem. 

Zapamatovatelnost rukopisu UAX! jako trendu byl cíl Radka Leskovjana. „Na standardním pokoji kombinuji pouze UAX! designy s retro vybavením. Na rekonstrukci hledám vždycky, co původního ještě zbylo a co se dá použít v kombinaci s obrázky UAX na křídových stěnách,“ přibližuje svůj záměr. 

Stěny a koupelna jsou skládačky do mozaiky a jsou součástí celku trendu UAX! „Je to zábava, hraju si a nejvíce na instagramu a facebooku uax  https://www.facebook.com/uax.fish/,“ zve Radek Leskovjan. Kresby vznikaly fixem Centropen LINER 2811F. Aby neměly pastvu jen oči, dostane samotný host příležitost ukázat svoje umělecké sklony na tabulovou barvu nad čelem letiště. Impozantní je vstup do koupelny, originální skříní s posuvnými dveřmi. Ve spodní části mají černé pruhy korespondující s protějšími pruhy v koupelně. A dokonce i s nohami retro stolu. „Pruhy jsou moje oblíbené od té doby, co jsem trávil čas v Holandsku a zamiloval se do pruhů na semaforu. Připomínají mi tahy fixy, dokreslování již hotového se k obrázkům vždy hodí,“ říká. 

Ojedinělou atrakcí budou lyže UAX DESIGN od výrobce LUSTI. Délka 172 radius r16, které si budou moci hosté vypůjčit. Radek Leskovjan realizoval myšlenku manažerky projektu Šárky Šolcové. „Když je viděla v mém autě, napadlo ji umístit je na pokoj s možností výpůjčky, Lyže na pokoji nikdo nemá, proto jsem je tam chtěl,“ zmiňuje další atypičnost.

K vytvoření originálního a vtipného designu podle Radka Leskovjana není třeba hromada peněz, stačí fantazie a třeba nábytek po babičce. „Můj kamarád Dan má retro shop www.novoretro.net, který je plný krásně nabitý věcmi a energií, proto tam rád trávím čas. Při večírcích si dáváme třeba víno a u toho samozřejmě vznikají nápady, co do kterého interiéru dát. Občas ke mně Dan přijede domů a nábytek mi přemístí nebo vymění za jiný, takže to pak vypadá úplně jinak,“ nebrání se jakékoli změně. 

REZERVOVAT POKOJ


418 radek leskovjan

Radek Leskovjan

UAX! fish without meat 


Specializace: 

Čestná česká flexibilní značka s dobrým designem a jistým tahem fixy. Specializuje se na tvorbu UAX! designu na zakázku a výrobu oblečení jako trendu. Firmám navrhuje na míru vtipný Merchandise a k tomu poskytuje celý servis včetně personalizovaného e-shopu s dárkovými předměty. V poslední době soustředí na licence a Co-branding.
Zvyšuje tak konkurenceschopnost obou značek a dává produktům přidanou hodnotu.


Vybrané projekty / realizace:

Tvorba designu, licence, co-branding, školení marketing a sociální sítě, interiéry.

zkus #uaxdesign


Největší úspěch:

pokoj č. 418 v Pytloun Grand Hotelu Imperial


Co mě na práci nejvíc baví:

Neposlušnost, úplná svoboda, že můžu zůstat křupan a bydlet ve stodole pod Lípou. Nejsem architekt ani designer, kreslím si fixem, baví mě realizovat nápady a mám radost z toho, že to baví i ostatní. 


Motto:

Největší vítězství je už nepotřebovat žádné vítězství.

 

www.uax.cz 

www.radekleskovjan.com 

DALŠÍ DESIGNOVÉ POKOJE  FOTOGALERIE HOTELU DODAVATELSKÉ FIRMY
 

Nábytek + svítidla: Novoretro

Postele a matrace: Unar s.r.o.

Koupelnové vybavení: SIKO, Butterfly

Koupelnové doplňky: Steno

Koberec: Breno

Řezaná grafika – návrh: UAX! 

KOMPLETNÍ PŘEHLED DODAVATELŮ

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...