318 | LBC

318 | LBC

V celkové jednoduchosti návrhu vidí specifikum pokoje jeho autor Tomáš Holub. Stylizovaná mapa Liberce na stropě dělá designový pokoj s číslem 318 originálním. Jednak spojuje obývací prostor s koupelnou, jednak představuje jednoduchou grafickou formou Liberec. Polohu hotelu označuje červená, rozeznatelné jsou silnice, náměstí i budovy. Záleží na zvídavosti hostů, jak moc se do mapy začtou. Stejně jako stropní mapa spojuje oba prostory, na zemi se o tento pocit postará vynilová podlaha se vzhledem dřeva. 

Čisté bílé stěny (bílá je i postel) vytvářejí neutrální pozadí pro vznik pokoje. Zvětšují prostor a nechají vyniknout důležité prvky, jako jsou mapa, stolky a čtyři výrazná světla, která suplují lustr. Jsou namířená na stropní mapu. „Jejich flexibilita a umístění na stěnách umožnuje hostům je přizpůsobit a použít například ke čtení nebo nasvícení kufru. To je dělá velmi praktickou součástí pokoje,“ vyzdvihuje jejich význam Tomáš Holub. 

Při návrhu vycházel z vlastní představy o ideálním hotelovém pokoji. Aby byl příjemný, praktický a nerušivě nápaditý. Pokoj, který dokáže nenuceně seznámit hosta s novým prostředím, vzbudit zájem a nechat popřemýšlet. Lze pokoj označit jako jeden z patriotských? „Je to triviální a tím i srozumitelné spojení pokoje s Libercem. Pokoj se díky mapě hlásí ke svému městu a představuje jej, jaké je,“ vysvětluje architekt. 

REZERVOVAT POKOJ


318 tomas holub

Ing. arch. Tomáš Holub


Specializace:

Architektura, a není důležité, o jaký  úkol v této oblasti jde. Podstatné je porozumění s klientem. Projekty od rekonstrukce hotelového pokoje až po návrhy bytových domů.


Studia / praxe:

Po studiích začal pracovat ve Slovinsku pro atelier BevkPerovic, kde se podílel na větších rezidenčních projektech ve Slovinsku, Belgii a v České republice. Z tohoto období stojí zmínku stojí rezideční komplex RiverPark, který by se měl začít letos realizovat v Praze Modřanech. 

Po návratu do Prahy navrhl několik rekonstrukcí bytů a domů a začal pracovat pro renomované české studio Vrtiška Žák. Z této spolupráce je nejznámější projekt interiérů centrály pro firmu AVAST.


Materiály, které mě baví:

Přirozenost, jejich přirozené použití, úprava a krása.


Motto:

V jednoduchosti je krása. V architektuře to platí dvakrát.

www.tomasholub.cz

DALŠÍ DESIGNOVÉ POKOJE  FOTOGALERIE HOTELU 

 


 

DODAVATELSKÉ FIRMY
 

Nábytek: Intex v.d.

Postele a matrace: Unar s.r.o.

Koupelnové vybavení: SIKO, Butterfly

Koupelnové doplňky: Steno

Podlaha: Boca

Tapeta na stropě: Prelude

KOMPLETNÍ PŘEHLED DODAVATELŮ

 

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...