Pokoj 102 | GLamour

102 | (Gl)amour

V glamour stylu s typickým zdobeným nábytkem imitujícím baroko a rokoko je pokoj architekta Jana Počepického. Stavěl na solitérech.

Klasickou šatní skříň tu nehledejme. Nahradil ji stylový glamour zavazadlový vozík, jenž plní funkci mobilního věšáku s možností odkládací plochy ve spodní části. Nepřehlédnutelné je křeslo ve stylu art deco či odkládací stolek ve kterém jsou klasické funkční hodiny. „Ve stylu art deco jsme vybrali i designový solitér v podobě funkčního litinového radiátoru na nožičkách s ornamentálním zdobením po celé délce žebra, jeho styl podtrhly zdobené chromové retro ventily. Oproti tomu jsme v koupelně jsme použili chromový koupelnový radiátor v moderním jednoduchém designu,“ popisuje architekt Jan Počepický. A upozorňuje na stříbrný šperk - konzolový stolek v ornamentálním starožitném provedení. „Použitím skleněné desky s černou fólií jsme jej povýšili na originální designový kousek,“ popisuje. Solitérem je i postel s čelem s ornamentálními motivy a čalouněním.

Mezi koupelnou a „ložnicí“ je úzká příčka, která poskytuje zajímavé průhledy. Ve vaně s vířivkou lze relaxovat či sledovat televizi, stejně jako z postele a křesla. Pokoj je laděný do kombinace bílé, šedé a černé, přičemž vyniknou interiérové solitéry a práce se světlem. Individuální atmosféru pokoje lze nastavit pomocí LED pásů nasvěcujících stěnu za postelí, prostor kolem postele, za televizí nebo závěsy v horní části.

Návrh pokoje provázela myšlenka propojit odkaz  na minulost s moderními prvky a technologií. „Pro koncept návrhu, designu a stylu pokoje byl rozhodující samotný název hotelu, odkaz na historii a styl, v jakém byl hotel založen, zároveň moderní pojetí s hi-tech prvky a technologiemi,“ říká a doporučuje jej k prožití romantických chvil, je jako stvořený pro líbánky.

REZERVOVAT POKOJ

 


Počepický

 

Ing. arch. Jan Počepický


Vybrané projekty / realizace:

  • soukromé a komerční interiéry

  • externí spolupráce na návrzích soukromých i komerčních interiérů pro klienty značky Kare a BertolucciDesign

  • návrh firemního designu značky Laurens radiátory pro interiéry showroomů v ČR i zahraničí
     

Studia / praxe:

  • vystudoval obor Architektura a stavitelství na ČVUT v Praze

  • Publikuje do časopisů o realizacích

  • finalista největší světové talentové soutěže pro mladé architekty a designéry Inspireli Award 2015
     

Materiály, které mě baví:

Baví mě navrhovat unikátní řešení interiérů, obsahující prvky, které dokážou zaujmout designem a zpracováním. Láká mě harmonie barev, která je kombinovaná se zajímavými tvary s důrazem na detail. Zastávám myšlenku, že každý interiér by měl něčím okouzlit, ať už je to obchod, kancelář, či místnost v rodinném domě. Každá místnost na nás určitým způsobem působí a vyjadřuje vkus a osobnost svého majitele. Mým cílem je přenést tyto hodnoty do interiéru tak, aby klient vnímal daný prostor jako součást sebe sama.
 

Motto:

Nezbytný aspekt designu a kreativity vůbec je nebát se být odlišný.


www.janpocepicky.cz

Jan Počepický je členem sdružení Czech Deco Team

Logo CDT

DALŠÍ DESIGNOVÉ POKOJE  FOTOGALERIE HOTELU DODAVATELSKÉ FIRMY
 

Nábytek na míru: Lenza

Nábytek + čelo postele: Kare Design Shop

Postele a matrace: Unar s.r.o.

Koupelnové vybavení: SIKO, Butterfly

Koupelnové doplňky: Steno

Radiátory: Laurens

Podlaha: Amadeo

Tapety: HCS Deco

Závěsy: Styltex
 

KOMPLETNÍ PŘEHLED DODAVATELŮ

Svítidla: Kare Design Shop, Le

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...