Liberecký Grand Hotel Imperial je unikátní tím, že každý pokoj navrhl jiný špičkový architekt

218-2

Nápady pro vlastní domácnost lze čerpat i v hotelu. Na jednom unikátním se podílely desítky českých designérů a architektů. Liberecký Grand Hotel Imperial je unikátní tím, že každý ze 36 designových pokojů navrhl jiný architekt či studio a tím pádem má každý pokoj jinou atmosféru – třeba i podle barvy.

Například fialový pokoj architekta Lukáše Čapky a s názvem Lavande či tyrkysově laděný pokoj Markéty Šafferové nazvaný Vádí. Pokoje některých architektů vás přenesou mimo realitu a doslova vás vtáhnou do svého příběhu. Například pokoj Backstage se snaží v hostovi vyvolat pocit filmového herce, který přespává v posteli s nebesy a po dobu pobytu na něj míří světlo reflektorů. Finty, s jejichž pomocí tohoto efektu architektka Barbora Mluvková docílila, lze jednoduše přenést do každé domácnosti. Tatáž autorka z ateliéru Konceptual navrhla i jiný pokoj nazvaný Hunting Room, který si pohrává s motivem loveckého zámečku.

Pokoj (Gl)amour architekta Jana Počepického zas má oslovit zamilované páry. Méně načančaný je pokoj On the Roof architekta Víta Janečky. Pokoj laděný v industriálním stylu je s koupelnou propojen posuvnou kovovou stěnou a fototapeta na stěně přenáší hosta na střechu hotelu Imperial.

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...