Hotely Pytloun jsou již třináctým rokem vaším druhým domovem na cestách

TEXT HOSPODÁŘSKÉ NOVINY

22. 6. 2016 12:42

1ef45d40a24d24a0846b60f00192f7cd_pytloun_design_hotel

Všechno to začalo jednou malou ubytovnou pro zahraniční dělníky. Na její údržbě a vylepšování se podíleli sami ubytovaní a jakmile úroveň stoupla, začala se rozšiřovat i klientela. Vybudování prvního hotelu na sebe nedalo dlouho čekat. 

Tím historicky prvním je tříhvězdičkový Pytloun Hotel Liberec v Hodkovické ulici, druhým pak rovněž tříhvězdičkový Pytloun Travel Hotel v Janově Dole. Oba jsou svým nenáročným vybavením a tedy i nízkými cenami předurčeny, aby sloužily jako pohodlné ubytování pro turisty, ale i pro obchodní cestující – ty nejmenší pokojejsou koncipovány v duchu „přespat a jet dál“. Oba hotely ale nabízejí také apartmány vhodnými pro ubytování rodin s dětmi nebo skupin přátel. V Pytloun Travel Hotelu se navíc nachází wellness centrum Luxury Island Spa. Oáza zdraví a relaxace s vířivkou pro 10 osob, vnitřní finskou saunou, venkovní solno-bylinkovou saunou a bazénkem se slanou vodou může být i Vaší zenovou zahrádkou uprostřed každodenního shonu.

Všechny hotely a penziony nesou v názvu hrdě jméno Pytloun, které slouží jako jednotící prvek. Spolu s mottem společnosti – Druhý domov na cestách – je zároveň garancí kvality, která má stejně vysoký standard ve tříhvězdičkovém penzionu i ve čtyřhvězdičkové vlajkové lodi.

Čtyřhvězdičkový Pytloun Design Hotel je určen pro ty, kteří si rádi dopřejí komfortní ubytování stranou od shonu typického pro centrum města. Klidné prostředí se skvělou dopravní dostupností doplňuje vynikající kuchyně thajsko-japonské restaurace Saiko Cuisine.

CELÝ ČLÁNEK NAJDETE ZDE

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...