Jste unaveni po sportovním výkonu nebo perném dni v práci? Dopřejte si některou z našich masáží – od reflexní masáže chodidel nebo ajurvédské masáže hlavy přes relaxační a sportovní masáže až po speciální masáže klasické čínské tradice.

 

To vše přímo v pohodlí Vašeho hotelového pokoje!

 

OBJEDNAT MASÁŽ

Masáže na pokoji

 

 

RELAXAČNÍ MASÁŽ                                                                               

45 MIN 550 KČ | 60 MIN 650 KČ    

Uvolňuje svalové tonusy za pomoci měkkých technik. Masáž není invazivní a její provedení zákazníka zklidní a zbaví nahromaděného stresu. 

SPORTOVNÍ MASÁŽ                                                                               

45 MIN 550 KČ | 60 MIN 650 KČ

Uvolňuje svalové napětí získané fyzickou zátěží. Masáž je invazivní a hloubková. 

MASÁŽ S ČOKOLÁDOVÝM KRÉMEM                                                                                 

45 MIN 600 KČ

„Čoko terapii“ si musí dopřát všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí.

MASÁŽ MEDEM A VČELÍM VOSKEM                                                                                 

 45 MIN 600 KČ

Med se nanese na pokožku a specifickými hmaty (pumpováním, rolováním, aj.) se tělo masíruje. Tímto způsobem jsou vysávány toxické látky, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života a přesouvají se na povrch pokožky.

MASÁŽ VONNOU SVÍČKOU                                                                 

30 MIN 450 KČ | 60 MIN 750 KČ

Tato masáž vyživuje a zvláčňuje pokožku, má harmonizující a zvlhčující efekt pro kůži. Exklusivní vůně svíček zvýší potěšení a efekt z masáže a vytvoří nádhernou atmosféru. Vosk ze svíček je hypoalergenní a základem všech svíček je mandlový a kokosový olej, bamacké máslo a přírodní aroma.

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL                                                                                               

20 MIN 350 KČ

Obnovuje tok životní energie, harmonizuje činnost orgánů, zlepšuje funkci krevního i lymfatického systému, napomáhá organismu vyloučit toxické látky, posiluje nervovou soustavu, uvolňuje napětí a stres.

AJURVEDSKÁ MASÁŽ HLAVY                                                                                              

20 MIN 350 KČ

Poskytne Vašemu tělu uvolnění, klid a pohodu, odbourá stres, potlačí bolesti hlavy a migrény.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ                                                                                                        

80 MIN 800 KČ

V průběhu prohřívání termogenním zábalem provádíme stimulaci chodidel a pokračujeme uvolňováním celého těla vonnými oleji. Celková terapie se zakončí ajurvédskou masáží hlavy.

TANTRA MASÁŽE                                                                                                        

60 MIN 2 250 KČ
90 MIN 2 800 KČ

Smyslná celotělová Tantra masáž. Vybrat si můžete z intimní nebo neintimní varianty Tantra masáže.

 

 


SPECIÁLNÍ HAVAJSKÉ MASÁŽE

Havajská masáž Lomi Lomi vychází ze starodávné polynéské kultury, která vždy kladla velký důraz na péči o tělo a duši. Obsahuje prvky klasické a relaxační masáže a dochází při ní k hluboké relaxaci a regeneraci tkání, k propojení fyzické, psychické a emoční úrovně. Masáž je příjemná a velmi účinná, uvolňuje svalové spasmy (stahy, zatuhlost), ulevuje od bolesti a rozproudí lymfu.

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE                                                                                                                 

60 MIN 650 KČ 

Masáž slouží především k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde je šíjové, trapézové a zádové svalstvo ztuhlé jednostrannou zátěží, dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy či nevhodného prudkého pohybu, stresem nebo dlouhotrvající prací u počítače. Uleví při bolestech hlavy a krční páteře, napomůže správnému dýchání a držení těla, odbourá nahromaděný stres, uvolňuje a zlepšuje psychiku. Při masáži jsou přednostně zaměřeny problémové partie, které jsou zpracovány intenzivnějšími masážními technikami a terapeutickými hmaty.

CELKOVÁ HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI                                                                          

90 MIN 800 KČ 

Při masáži Lomi Lomi se masáž provádí plynulými a rytmickými pohyby dlaní a předloktí. V pomalém rytmu se sval masíruje celoplošně, v různých intenzitách a frekvencích. Efekt, připomínající vlny oceánu, přivádí tělo a mysl do hluboké relaxace, což stimuluje přírodní síly organismu. Masér provádí masáž intuitivně, s přihlédnutím na fyzické či psychické potřeby klienta. Dochází při ní k regeneraci tkání, k propojení fyzické, psychické a emoční úrovně. Masáž je příjemná a velmi účinná, uvolňuje svalové spasmy, ulevuje od bolesti a rozproudí lymfu. Celkovou havajskou masáž je nejlépe zakončit masáží dekoltu, šíje a obličeje. Za použití speciálního oleje pro masáž obličeje  a  za pomoci  jemných, ale  zároveň  do hloubky působících masážních technik  se pleť rozzáří  a  osvěží.

ENERGETICKÁ MASÁŽ „DECH ŽIVOTA“                                                                         

120 MIN 950 KČ 

Energetická masáž „Dech života“  je sestava více druhů masáží, jejichž cílem je rozproudit životní sílu našeho těla. Tahy jsou prováděny po celé délce těla bez přerušení plynulého toku masáže. Důraz je kladen především na oblasti energetických center (v čínském jazyce Ming men „brána života“ a Chi hai „moře energie“), která jsou zodpovědná za normální proudění naší životní energie. Jejich aktivováním dochází k volnému průtoku energie v těle a odbourávání psychofyzických blokád v různých částech těla. Masáž je příjemná, dochází při ní k regeneraci celého těla. 

 

 

 

 

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...