KONFERENCE A KONGRESY

 

Moderní kongresové, konferenční a zasedací prostory Grand Hotelu**** Imperial nabízejí možnosti kombinace, uspořádání a kapacity k pořádání nejrůznějších akcí – od těch menších pro nejvýše 30 osob až po setkání více než 200 účastníků. Takový rozsah umožňuje spojení Velkého sálu s Café Imperial a jeho VIP salonkem. K dispozici je pak samostatný prostor, oddělený od zbytku světa posuvnou stěnou a poskytující vedle baru a občerstvení z kuchyně restaurace Zlatý kohout i vlastní hygienické zázemí.

Nabízíme krátké coffee breaky v různých variantách i celkovou organizaci programu svatební hostiny nebo vícedenního firemního či obchodního zasedání včetně ubytování a gastronomického servisu zkušeného týmu restaurace Zlatý kohout.

 

Naši odborníci pro Vás zajistí kompletní konferenční služby dle Vašich přání.

ZASLAT POPTÁVKU

 


 

Velký sál v Pytloun Grand Hotelu**** ImperialVELKÝ SÁL

Velký sál je svou velikostí a kapacitou až 160 osob vhodný pro pořádání větších společenských akcí, kongresů, koncertů, plesů a dalších akcí. Prostor velkého sálu lze také uspořádat podle Vašich požadavků tak, aby maximálně vyhovoval potřebám a zaměření Vaší akce. 

 

VÍCE INFORMACÍ

 

 

 

 


 

Vip salonek Café Imperial

VIP SALONEK CAFÉ IMPERIAL

Prostory VIP salonku Café Imperial jsou svým umístěním, samostatně odděleným vchodem a kapacitou 30 osob vhodné pro menší akce jako jsou obchodní jednání, firemní prezentace, školení a pod. Samozřejmostí je variabilní uspořádání prostoru podle Vašeho přání.

 

více INFORMAcí

 

 


 

Salonek Zlatý kohout

SALONEK ZLATÝ KOHOUT

Stejně jako VIP salonek Café Imperial je i salonek Zlatý kohout svou kapacitou vhodný pro menší setkání. Svým umístěním v bezprostředním sousedství restaurace Zlatý kohout se hodí k pořádání rautů, svatebních hostin, firemních večeří a dalších setkání spojených s dobrým jídlem a pitím.

 

VÍCE INFORMACÍ

 

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...