Druhá charitativní noc

8. 11. 2017

Od 1. do 24. listopadu je možné na stránká Druhé charitativní aukce dražit v aukci pokojů 1 noc v Pytloun Grand Hotelu**** Imperial (03. prosince 2017). Celkový výtěžek této aukce bude opět věnován na charitativní účely.

Vítězní dražitelé budou pozváni na charitativní party, kde jim budou předány ocenění za dražbu, budou zapsáni na zeď hotelu Imperial jako dárci a vybraná částka bude slavnostně předána vybraným charitativním organizacím pro letošní ročník, konkrétně do nadace Svítání, Hospicu v Liberci a spolku Lira – centra pro podporu rodiny a dítěte.

Pro letošní ročník bude většina vydražené částky věnována Nadaci Taťány Kuchařové Krása pomoci na projekt Doma bez obav na pomoc seniorům, aby mohli žít důstojně doma. Zhruba třetina vybrané částky bude věnována charitativním organizacím a projektům v Libereckém kraji konkrétně občanskému sdružení Svítání na podporu hipoterapie, Hospicu sv. Zdislavy v Liberci a Centru LIRA pro podporu rodiny a dítěte.


Udělejte,  jako my, skvělou věc. Vydražte si pokoj, přijďte na párty, zažijte atmosféru vyjímečného designového hotelu a svou účastí v aukci, přispějte na dobrou věc.

Kontaktní informace

Adresa:

1. máje 757/29
460 07 Liberec
Česká Republika

+420 608 822 822
imperial@pytloun-hotels.cz

Sociální sítě

Můžete nás sledovat i na sociálních sítích, kde Vás budeme informovat o všech našich novinkách a aktuálním dění.

Kontaktní formulář

* Všechny položky jsou povinné

Working...